Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

Connetix Tiles 100 kusů

Neohodnoceno

Fantastická 100dílná stavebnice od australské značky Connetix

posune vaši kreativní stavitelskou zábavu na zcela novou úroveň!

2 600 Kč
Můžeme doručit do:
9.12.2021
Máme skladem ihned k odeslání

Stavebnice má zabudované magnety.

Díky tomu se dají mezi sebou kombinovat na tisíc způsobů – dětská fantazie se zde rozhodně bude mít co pochlubit! Kostky navržené v souladu s myšlenkou hry s otevřeným koncem poskytnou zábavu spojenou s učením na mnoho hodin nebo dokonce let - hračka přinese spoustu zábavy jak batolatům, tak školním dětem a dokonce i dospělým!

 

Charakteristickým znakem magnetických stavebnic Connetix jsou velmi silné magnety, které umožňují stavět opravdu vysoké a rozsáhlé stavby bez rizika rozpadnutí nebo převrácení. Díky speciálnímu profilování jsou také odolnější proti poškození a poškrábání než jiné magnetické bloky. Krásné, intenzivní barvy a zajímavá, průsvitná struktura umožňují fantastickou hru se světlem, vrhání vícebarevných stínů a další optickou zábavu. Bloky jsou zcela vyrobeny z bezpečných materiálů, bez toxických látek.

 

Creative Pack obsahuje 100 designových prvků různých velikostí, tvarů a barev. Obsahuje mimo jiné 6 velkých čtverců, díky kterým můžete vytvářet budovy velkých rozměrů. Je velmi rozsáhlá a může to být klidně jediná hračka v této sérii, ale můžete také zvážit její doplnění o rolovací bloky Motion Pack, které zvyšují stabilitu Base Plate Pack nebo Ball Run, což dává zcela nové možnosti zábavy. Součástí krabice je i kniha s inspiracemi a cestovní taška, která vám umožní kostky pohodlně skladovat a přepravovat.

 

Bloky Connetix poskytují neomezené možnosti designu a konstrukce, a to jak ve dvou- i trojrozměrném prostoru. Domy, hrady, rakety, barevná zvířátka – nápadů je tolik, kolik jen dětská fantazie pojme!

Rozvíjí malé i velké motorické dovednosti. Stavění a následné bourání vzniklých konstrukcí bude výborným cvičením motoriky. Pomůže také posílit koordinaci ruka-oko.

Naučí se navrhovat a logicky myslet. Hračky Connetix vytvářejí skvělý prostor pro učení hrou. Dítě si díky nim rozvine nejen matematické a inženýrské dovednosti, ale zaktivizuje i výtvarné cítění.

To však není vše, protože samotný proces navrhování a výroby Connetix je jedinečný. Všechny kostky Connetix:

 

Mají unikátní design - křížový - díky čemuž jsou odolnější proti poškrábání a velmi krásně propouští světlo.

Jsou netoxické, bez BPA a ftalátů a vyrobené z ABS plastu bez obsahu mědi.

Jsou bezpečné a odolné díky kvalitnímu nýtování a použití ultrazvuku ke spojování plastových dílů (ultrazvukové svařování).

Mají silné magnety, což zvyšuje možnosti a stabilizuje struktury.

Věk: od 3 let

Rozměry balení: 31 × 20 × 9 cm

Kompatibilní s většinou ostatních magnetických kostek.

 

Kód Kód: 909
Jméno značky: Connetix Tiles
Kategorie: Kreativní hračky
Záruka: 2 roky