Doprava ZDARMA od 3 000 Kč!

Koupelová bomba

Duhová koupelová koule ve tvaru ocasu mořské panny. 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
160 Kč
Máme skladem ihned k odeslání

Tento produkt je splněným snem nejednoho fanouška pohádkových dobrodružství.

Je to koupelová bomba ve tvaru ocasu mořské panny, která když se rozpustí, zanechá za sebou magickou duhovou smršť! nemožné? Přesvědčte se sami, jak můžete změnit obyčejnou koupel v místo úžasné zábavy! 

Při kontaktu s vodou začne produkt šumět a vytvářet různobarevný vír, pomocí kterého můžete vytvářet různé vzory.  Pohádková koupel pro citlivou pokožku. Koupelová bomba má ocas mořské panny má přírodní složení a je bezpečný pro vaše nejmenší. Neobsahuje SLS, SLES a parabeny, tedy faktory, které potenciálně dráždí jemnou a citlivou dětskou pokožku. Jeho mírná barviva a vůně byly vybrány s maximální pečlivostí a nezpůsobují podráždění. Také se nemusíte bát odbarvené pokožky nebo vany. Díky jemným ingrediencím lze pohádkový ocásek mořské panny používat i každý den.

Použití: 

Naplňte vanu teplou vodou, vhoďte do ní koupací míč a užijte si super barevné dobrodružství. Koupelová bomba začne šumět, pěnit a vířit, čímž se uvolní duhový vír! Voda získá intenzivní barvu a od této chvíle bude každá koupel úžasným dobrodružstvím. Vaše dítě bude omezeno pouze jeho fantazií!

Ingredience:

Hydrogenuhličitan sodný, Citrónová, Kyselina, Uhličitan sodný, Chlorid sodný, Voda, Butyrospermum parkii Butter, (bambucké máslo), Hořčík, Síran, PEG-400, Parfém, CI19140, CI17200, CI42090, CI61570, Benzoyl-Alcolat,

 Vůně:

Třešňový květ

Kód Kód: 1467
Jméno značky: Mini U
Kategorie: Kosmetika