Doprava ZDARMA od 3 000 Kč!

Sada na výrobu šumivek do koupele

Sada bomb do koupele je skvělý nápad na kreativní nápad na zábavu pro děti, které si mohou vytvořit cool bomby do koupele z hotových materiálů a podle vlastní fantazie. Zde je omezuje pouze jejich kreativita! Tím ale zábava nekončí! Po vytvoření jedinečných bomb budete mít stále senzační a barevnou koupel.

400 Kč
Vyprodáno

Nic vaší ratolesti nepotěší víc než možnost vytvořit si vlastní kouli do koupele! Chvilka zábavy s malého chemika a šumivé koule do vany jsou tady!

 

Jedinečné, zářivé a bezpečné pro jemnou pokožku vašeho dítěte. S touto sadou vykouzlíte 2 šumivé koupelové bomby různých barev a vůní.

 

Sada pro vytváření šumivých koulí do koupele, které jsou bezpečné pro vaše dítě

 

Výsledné kuličky mají přírodní složení a jsou bezpečné pro vaše nejmenší. Neobsahují SLS, SLES a parabeny, tedy faktory, které potenciálně dráždí jemnou a citlivou dětskou pokožku. Jejich jemná barviva a vůně byly vybrány s maximální pečlivostí a nezpůsobují podráždění. Také se nemusíte bát odbarvené pokožky nebo vany. Barevné kuličky, které vytvoříte díky jejich jemným ingrediencím, můžete používat i každý den.

 

Vytvoření vlastní bomby do koupele je opravdu jednoduché:

1) Začněte smícháním dvou prášků A a B dohromady v misce

2) Poté přidejte vybrané kuličky do formy

3) Přidejte několik kapek vody pomocí pipety a promíchejte

4) Naplňte každou stranu formy hmotou, kterou jste dostali

5) Nechte tuhnout alespoň 30 minut

6) Nyní vanovou bombu opatrně vyjměte z formy

7) Výslednou bombu do koupele vhoďte do teplé vody a sledujte, jak se rozpouští a šumí

 

Bavte se!

 

Obsah:

2 kulaté formičky, 2 barevné sáčky hydrogenuhličitanu sodného, ​​2 sáčky kyseliny citronové, 2 barevné posypky na ozdobení kuliček

Použití:

Vhodné pro děti od 3 let

Ingredience:

Hydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová, síran sodný, pentasodný, trifosfát, PEG-400, parfém, Butyrospermum parkii Butter (bambucké máslo), CI42090, CI14700, CI19140, Limonen

 

Kód Kód: 1473
Jméno značky: Mini U
Kategorie: Kosmetika
Položka byla vyprodána…