Sleva 15% s kódem DENDETI

STAPELSTEIN Balanční deska Super Confetti 1ks

Novinka
Stapelstein Board super confetti rendering

Balanční deska Stapelstein Super Confetti představuje veselou a multifunkční pomůcku, která je ideální nejen pro děti, ale i pro dospělé. Díky této desce se otevírá svět tvorby, hry a učení s neomezenými možnostmi. Je navržena tak, aby podporovala pohyb,kreativitu,zlepšovala rovnováhu a stimulovala fantazii. Připravte se na nezapomenutelné chvíle plné radosti a společně prožité zábavy s vaší rodinou!

Můžeme doručit do:
3.6.2024
1 180 Kč
Máme skladem ihned k odeslání

Tato multifunkční pomůcka nabízí neomezené příležitosti pro hru a učení, jak pro vás, tak pro vaše děti. Ať už jako nestabilní platforma pro zlepšení rovnováhy a koordinace, nebo jako originální prvek do vašeho balančního parkuru, balanční deska Stapelstein posiluje core, svalstvo zad a celkově podporuje fyzický vývoj.

Navíc, Super Confetti set od Stapelstein je vyroben v Německu z ekologického EPP materiálu, který je 100% recyklovatelný a bez škodlivých látek. Díky svým vlastnostem jsou produkty Stapelstein extrémně odolné, pevné, lehké a voděodolné, takže je můžete využívat jak doma, tak na zahradě.

Balanční deska Stapelstein® Board s hmotností 268 g snese zatížení až do 120 kg, čímž je ideální pro uživatele všech věkových kategorií.

Kód Kód: 1942
Jméno značky: Stapelstein
Kategorie: Balanční kameny