🎉 Sleva 10% na celý nákup s kódem KULKID! 🎉 🚚 Doprava zdarma nad 3000 Kč! 🚚

COBLO - Magnetická čísla - 60 dílů

Novinka
097c1265c7b7201c2b1582699b66b15f coblo cijfers 60pcs mockup nl202310 1

Hravé učení matematiky s magnetickými čísly Coblo! Děti se zábavnou formou naučí čísla 0-9, budou počítat, řadit čísla, hledat správný počet teček k číslu a nebo si trénovat paměť... Ale užijí si u toho i spoustu zábavy!

Můžeme doručit do:
27.6.2024
750 Kč
Máme skladem ihned k odeslání

Magnetické karty čísla mají velikost dílku Coblo a díky černé vrstvě na spodní straně (s magnetickými částicemi) se magnetická čísla snadno nacvaknou. Díky barevnosti jak dílků tak čísel je hra ještě zábavnější, kreativnější, všestrannější a naučnější.

Poznámka: Magnetické karty čísla nejsou sama o sobě magnetická, takže k nalepení písmen například na bílou tabuli nebo ledničku potřebujete dílky Coblo. 

COBLO - Magnetická čísla - 60 dílů

Balení obsahuje 30 karet s čísly 0-9 v číselném pořadí, 10 karet s čísly 0-9 zobrazenými tečkami a 20 karet s matematickými znaménky.

Vlastnosti

    Magnetická čísla - karty mají na spodní straně černou magnetickou vrstvu, takže jsou magnetická, mají velikost čtvercových dílků Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže přesně pasují.
    Magnetická čísla jsou vhodné pro děti od věku 3 let, rostou s dětmi, například malé děti začnou s řaděním čísel a starší děti můžou počítat.
    Vzdělávací hračka - magnetická čísla umožňují používat Coblo vzdělávacím způsobem, aby se děti učily hrou.
    Bezpečnost především - všechny výrobky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného materiálu a nezávisle testovány mezinárodní organizací SGS.
    Označení CE - všechny výrobky Coblo splňují přísné celosvětové bezpečnostní požadavky a obsahují označení CE.
    Hračky STEM / STEAM - s výrobky Coblo se děti hravou formou seznamují se vzdělávacími tématy.

Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Díky drobné velikosti kostek a úchopu, který vytváří hvězdička na kostce, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky hravou formou.

Kód Kód: 1892
Jméno značky: Coblo
Kategorie: Magnetická stavebnice Coblo