Sleva 15% s kódem DENDETI

COBLO - Magnetická základna 2 díly - Pastel

Novinka
2c174a8dcc4d32931b57916d7df73944 coblo pastel baseplate 2pcs mockup v2

Magnetická základna 2 díly Coblo je skvělým doplňkem pro nekonečnou zábavu nejen domů, ale i do dětských center, herniček, školek a škol. Děti mohou povolit uzdu fantazie a rozvíjet tak svoji kreativitu, logické myšlení, ale i se učit spolupráci s ostatními dětmi.
Magnetické základny Patel v krásné růžové barvě jsou určeny pro děti, které chtějí ze stavebnice Coblo tvořit různorodé stavby, otevírají další možností hry.
Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

1 150 Kč
Můžete objednat - dodání do 2 týdnů

COBLO - Magnetická základna 2 díly - Pastel

Balení obsahuje velké dvoudílné základní desky Coblo o rozměru 30x30 cm v růžové barvě. Základny jsou ideálním dárkem pro děti, které chtějí stavět ve velkém, mají možnost stavět větší domy, věže, vesnice, zoologické zahrady a podobně, jsou ideálním doplňkem k COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů - Pastel - KulKid v pastelových barvách.

Coblo je magnetická stavebnice pro malé i velké, rodiny i skupiny a je tak skvělou hračkou nejen domů, ale i do herniček, dětských center, školek nebo i škol.

Magnetická stavebnice COBLO má široké uplatnění a možnosti:

  • Děti se mohou vzdělávat v rámci fyziky či matematiky a učit se tak o megnetech, síle přitažlivosti a různých geometrických tvarech.
  • Stavebnice je skvělým nástrojem pro vytváření různých konceptů, což pomáhá nejen dětem rozvíjet kreativitu.
  • Pomáhá zlepšovat jemnou motoriku, koordinaci a prostorovou orientaci.
  • Při práci se stavebnicí mohou děti spolupracovat ve skupinách, sdílet své nápady a pracovat na společném projektu, což podporuje rozvoj komunikace, tolerance a spolupráce.

Nabídněte dětem možnost objevovat svět vědy a techniky prostřednictvím zábavy a hry!

Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Díky drobné velikosti kostek a úchopu, který vytváří hvězdička na kostce, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky hravou formou.

Kód Kód: 1839
Jméno značky: Coblo
Kategorie: Magnetická stavebnice Coblo