🎉 Sleva 10% na celý nákup s kódem KULKID! 🎉 🚚 Doprava zdarma nad 3000 Kč! 🚚

COBLO - Magnetické figurky - 4ks

Novinka
18beaafd62bbbfa76f885303c487d9e3 coblo expension 4pcs mockup

Doplňte výtvory staveb a jiných modelů z magnetické stavebnice o figurky COBLO a dejte tak dětem další možnost hry a fantazie! Děti se tak mohou společně podílet na vytváření různých scénářů, řešit problémy a komunikovat s ostatními.
Figurky mají na nožičkách magnety, jsou tedy všeobecně kompatibilní s magnetickými stavebnicemi.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
575 Kč
Máme skladem ihned k odeslání

S magnetickými figurkami si mohou děti hrát a vytvářet různé scény, příběhy nebo postavy. Při používání figurek mohou děti rozvíjet své jazykové dovednosti, tím, že popisují své činnosti, popisují postavy nebo se podílejí na rozhovorech.

Magnetické figurky se skvěle doplňují se stavebnicemi Coblo, Connetix, Magna Tiles a MiDeer a mají široké využítí ve vzdělávacích prostředích, jako jsou školy a školky, a také jako hračky doma.

Balení obsahuje 4 magnetické minifigurky, které lze kombinovat s ostatními sadami Coblo. Mini figurky obsahují magnety v nožičkách, takže je děti mohou samy snadno nacvaknout na magnetické stavebnice. 

Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Díky drobné velikosti kostek a úchopu, který vytváří hvězdička na kostce, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky hravou formou.

Kód Kód: 1904
Jméno značky: Coblo
Kategorie: Magnetická stavebnice Coblo