🎉 Sleva 10% na celý nákup s kódem KULKID! 🎉 🚚 Doprava zdarma nad 3000 Kč! 🚚

COBLO - Magnetické silnice - 50 dílů

Novinka
6181bdd26b272abac0d8d3317198b2a4 coblo wegen 50pcs mockup nl202310 1

S těmito magnetickými kartami silnic je hra s magnetickou stavebnicí ještě zábavnější a všestrannější! Sadu Coblo se může proměnit v město se silnicemi mezi domečky, no není to skvělé? Stejně jako dílky puzzle děti spojují dílky Coblo s různými částmi dráhy (křižovatky, kruhové objezdy, zatáčky, rychlostní prahy,...) dohromady a vytvářejí tak pokaždé novou trasu, kterou mohou se svými autíčky projet. Díky těmto doplňkům je svět dětské fantazie ještě krásnější a větší!

Můžeme doručit do:
27.6.2024
750 Kč
Máme skladem ihned k odeslání

Magnetické silnice mají velikost dílku Coblo a díky černé vrstvě na spodní straně (s magnetickými částicemi) se magnetické silnice snadno nacvaknou.

Poznámka: Magnetické karty silnic nejsou sama o sobě magnetická, takže k nalepení cest například na bílou tabuli nebo ledničku potřebujete dílky Coblo. 

COBLO - Magnetické silnice - 50 dílů

Balení obsahuje 50 karet: 8 rovných cest, 12 cest v ohybu, 8 křižovatek, 4 kruhové objezdy, 6 T-křižovatek, 5 prahů, 5 přechodů, 2 parkovací místa

Vlastnosti

    Magnetické silnice - karty mají na spodní straně černou magnetickou vrstvu, takže jsou magnetická, mají velikost čtvercových dílků Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže přesně pasují.
    Magnetické silnice jsou vhodné pro děti od věku 3 let.
    Bezpečnost především - všechny výrobky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného materiálu a nezávisle testovány mezinárodní organizací SGS.
    Označení CE - všechny výrobky Coblo splňují přísné celosvětové bezpečnostní požadavky a obsahují označení CE.
    Hračky STEM / STEAM - s výrobky Coblo se děti hravou formou seznamují se vzdělávacími tématy.

Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Díky drobné velikosti kostek a úchopu, který vytváří hvězdička na kostce, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky hravou formou.

Kód Kód: 1889
Jméno značky: Coblo
Kategorie: Magnetická stavebnice Coblo