Sleva 10% s kódem DENDETI a doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč

Connetix - Magnetická stavebnice MEGA 212 kusů

Největší a nejúplnější sada fantastických magnetických stavebních kostek od australské značky Connetix obsahuje až 212 prvků.

Zaručuje nekonečnou dobu skvělé zábavy v kombinaci s učením, které bude vaše dítě milovat!

 

Můžeme doručit do:
13.6.2023
5 525 Kč
Máme skladem ihned k odeslání

Magnetické dlaždice Connetix zaujmou svými barvami a originálním designem. Díky velmi silným magnetům zabudovaným do všech hran - lze je libovolně kombinovat a vytvářet ty nejfantastičtější konstrukce, které vám napoví jen vaše představivost. Bloky jsou pečlivě dokončeny a speciálně profilovány, což zajišťuje jejich odolnost a chrání před poškozením a poškrábáním. Intenzivní barvy a zajímavá, průsvitná struktura je umožňuje použít jako optickou hračku - fantasticky propouštějí světlo a vrhají krásné barevné stíny.

 

Mega Pack nabízí všechny tvary a barvy bloků vyráběných společností Connetix. Navíc obsahuje 6 velkých šestiúhelníků, které umožňují vytvářet ještě originálnější budovy a 2 stojany na vozidla, vybavené černými gumovými koly.

 

Sada obohacená o knihu s inspiracemi vtáhne celou rodinu do šťastného stavění! A vše, co byste mohli potřebovat pro ty nejnáročnější stavby, najdete v této opravdu gigantické sadě :)

 

Největší výhody magnetických stavebních bloků Mega Pack Connetix:

 

Rozvoj představivosti, designérských a konstrukčních dovedností. Barevná vozidla, vysoké budovy, věže, hrady, roboti nebo celé zábavní parky - to vše bude záviset na kreativitě dítěte!

Procvičování hrubé a jemné motoriky. Bloky jsou navrženy tak, aby si s nimi mohly hrát menší i větší děti a zároveň si procvičovat motoriku a posilovat koordinaci ruka-oko.

Sada je skvělá! 212 prvků obsažených v této sadě obsahuje téměř všechny dostupné tvary bloků Connetix.

To však není vše, protože samotný proces navrhování a výroby Connetix je jedinečný. Všechny kostky Connetix:

 

  • Mají unikátní design - konkávní, křížový - díky čemuž jsou odolnější proti poškrábání a velmi krásně propouští světlo.
  • Jsou netoxické, bez BPA a ftalátů a vyrobené z ABS plastu bez obsahu mědi.
  • Jsou bezpečné a odolné díky kvalitnímu nýtování a použití ultrazvuku ke spojování plastových dílů (ultrazvukové svařování).
  • Mají silné magnety, což zvyšuje možnosti a stabilizuje struktury.
  • Věk: od 3 let

 

Rozměry balení: 41 × 31 × 9 cm

 

Kompatibilní s většinou ostatních magnetických kostek.

Kód Kód: 906
Jméno značky: Connetix
Kategorie: Kreativní hračky
Záruka: 2 roky