🎉 Sleva 10% na celý nákup s kódem KULKID! 🎉 🚚 Doprava zdarma nad 3000 Kč! 🚚

Magnetické kostky Basic 100ks

Magnetické kostky Jolly Heap jsou absolutní novinkou na světovém trhu a jedinečným produktem pro děti!
Jsou lehké, měkké a 100% bezpečné.
Vzájemně se spojují díky magnetům umístěným uvnitř.

Můžeme doručit do:
31.7.2024
34 490 Kč
Dodání do 1 týdne

Magnetické kostky JollyHeap u dětí rozvíjí:

  • prostorovou představivost
  • vzdělávání se
  • kreativitu
  • logické myšlení 
  • jemnou motoriku

 

Sada 100ks Basic obsahuje:2 tvary (krychle 70 ks, trojúhelník 30 ks)
materiály:látka: 100 % polyester, molitan, neodymové magnety

Bližší specifikace výrobku
 
Magnetická přitažlivost
Uvnitř ručně šitých magnetických kostek, se nachazi neodymové magnety, které jsou  důmyslně uchycené.  Zajišťují jednoduchou manipulaci, snadné přitahování, spojování i rozpojování a stabilní pevné konstrukce, se kterých můžete posatvit lod, zamek, želvu a vše co vás napadne. 

Lehkost a měkkost
Magnetické kostky  jsou velké a snadné na manipulaci, ale zároveň měkké a příjemné.  Jsou vyrobeny z pevného molitanu potaženého velmi kvalitní látkou.

Bezpečnost
Kostky Jolly Heap jsou měkké a nemají žádné ostré hrany a proto jsou bezpečné pro děti a  nezpůsobí  žádný úraz. 

Tichá hra
Měkké provedení kostek umožňuje klidnou a tichou hru. Jediný zvuk je dětský smích.

Tvary
Různé tvary poskytují možnost vytvářet zajímavé a rozmanité konstrukce. Je to nejjednodušší hračka, která zároveň nejvíc stimuluje kreativitu. Magnetické kostky různých tvarů se velmi snadným způsobem spojují za pomoci magnetického pole a vytvářejí tak dvoj či, trojrozměrné figury a objekty všemožných tvarů a rozměrů.
 
Barevné kombinace
Mnoho barevných kombinací kostek upoutá pozornost i těch nejnáročnějších dětí.
Sestava obsahuje vždy dvě barvy kostek kvůli snadnější magnetické přitažlivosti. V nabídce je 30 barevných kombinací, které umožňují skládat kostky ze všech nabízených barevných sad vzájemně.

Multifunkčnost
Kostky Jolly Heap jsou vhodné pro děti už od 1 roku až po předškolní a školní období. Nabízejí mnoho variant použití: stavby, vozidla, věže, různé figury zvířat a nebo je lze využívat jako rychle složitelný multifunkční nábytek: matrace, křeslo, pohovka.. Stačí zapojit fantazii a postavit si svůj sen!

Využitelnost
Díky svému mnohostrannému využití najdou kostky Jolly Heap snadno své místo nejen v domácím prostředí, ale především ve školkách, družinách, hracích koutcích, hotelích, dětských herních centrech nebo fyzioterapeutických centrech, kde dokážou pacientům zábavným způsobem pomoci při léčbě.
 
Výroba
Kostky Jolly Heap jsou vyrobené ručně, protože pouze tato náročná technologie výroby umožňuje bezpečné zajištění magnetů v kostkách. Pro jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality a pevnosti a proto jsou pro děti bezpečné. Jejich výplň tvoří PUR pěna T30.

Odolnost a údržba
Kostky jsou zhotoveny z pevného, bezpečného a na omak velmi příjemného kvalitního potahového materiálu. Dají se otřít vlhkým hadříkem nebo prát na 30 °C.

Kontrola a certifikace
Každý prvek hračky Jolly Heap prošel náročnou zkouškou kvality a certifikací.
Magnetické kostky Jolly Haep jsou vyrobeny v souladu s nařízením №635 PN-EN 71-1, PN-EN 71-2, PN-EN 71-3:2014-12 a jsou podrobeny kontrole kvality.

 

Kód Kód: 1782
Jméno značky: JollyHeap
Kategorie: Magnetické kostky