🎉 Sleva 10% na celý nákup s kódem KULKID! 🎉 🚚 Doprava zdarma nad 3000 Kč! 🚚

Novinky

Srovnání magnetických kuličkových drah: Connetix vs. Learn and Grow

V poslední době přibývá spoustu nových značek magnetických stavebnic. My doma máme už 5. rokem magnetickou stavebnici Connetix a teď nově zkoušíme Learn and Grow, která je novinkou na českém trhu. V tomto článku se podíváme na jejich srovnání a pomůžeme vám rozhodnout, která stavebnice by mohla být pro vás ta pravá. Budeme porovnávat sady Connetix Kuličková dráha 92 ks Connetix - Magnetická stavebnice kuličková dráha 92 kusů - KulKid  a Learn and Grow 88 ks Learn & Grow Toys - Magnetická stavebnice Kuličková dráha 88 ks - KulKid 

Connetix

Connetix je australská značka, která je na trhu již mnoho let a získala si širokou oblibu díky své kvalitě a inovativnímu designu. Jejich magnetické stavebnice umožňují sledovat, jak kuličky prochází průhlednými trubkami. Jejich sady jsou o něco větší, nabízejí 92 dílů, a jsou navrženy tak, aby podporovaly tvorbu složitějších drah a bludišť. Cena sady Connetix je 2390 Kč 

rab8c9vd

 

Learn and Grow

Learn and Grow je australská značka, která se na českém trhu objevila v minulém roce. Rychle si získala fanoušky díky svým barevným a kvalitním magnetickým stavebnicím. Ve světě má již spoustu pozitivních recenzí, což je také důvod, proč jsme ji zařadili do naší nabídky. Tyto dráhy jsou navrženy tak, aby podpořily kreativitu a otevřenou hru dětí. Cena sady Learn and Grow je 1790 Kč. 

Snímek obrazovky 2024-06-06 113347

Bezpečnost a odolnost

Obě značky jsou bezpečné a odolné díky kvalitnímu nýtování a použití ultrazvuku pro spojování plastových dílů (ultrazvukové svařování). Mají také silné magnety, což zajišťuje pevné spojení jednotlivých dílů.

Srovnání obou sad

Learn & Grow Connetix
Čtverce - 32 Čtverce - 36
Tvarů U - 10 Tvarů U - 8
Rohy - 10 Rohy - 12
Krátké přímky - 10 Krátké přímky - 8
Skluzavky - 10 Skluzavky - 8
Dlouhé přímky - 6 Dlouhé přímky - 6
Kuličky - 6 Kuličky - 6
Mísy - 2 Mísy - 2
Trubice ve tvaru S  - 2 Trubice ve tvaru S - 2
Instrukční knížečka - Ano Y tvarované trubice - 2
Schody - 2
Instrukční knížečka - Ano

 

Learn and Grow                                                              Connetix

fbrpo14io8x18d3h

Rozdíly v ceně

Jak již bylo zmíněno, cena sady Learn and Grow o 88 dílech je 1790 Kč, zatímco cena sady Connetix o 92 dílech je 2390 Kč. Obě značky nabízejí stejně silné magnety a vysokou kvalitu zpracování.

Kterou stavebnici vybrat?

Obě značky mají své unikátní přednosti. Learn and Grow zaujme svou barevností a možností kombinovat s magnetickými stavebnicemi Connetix. Connetix zase nabízí průhledné díly, které umožňují sledovat kuličky v pohybu.

Vaše volba by měla záviset na preferencích vašeho dítěte. Má-li rádo barevné hračky, bude pro něj ideální Learn and Grow. Pokud ho více zajímá sledování fyzikálních procesů, bude lepší volbou Connetix.

Ať už si vyberete kteroukoliv značku, oba produkty poskytují vynikající možnosti pro kreativní a otevřenou hru, která bude vaše děti bavit po mnoho let.

 

 

Magnetické stavebnice Connetix: Kterou sadu koupit jako první a jak je rozšířit?

Magnetické stavebnice Connetix jsou skvělým způsobem, jak podpořit kreativitu, učení a zábavu pro děti všech věkových kategorií.

Když přemýšlíte o tom, kterou sadu si vybrat jako první, může to být docela rozhodující. Zde vám poradíme, kterou sadu si vybrat:

 

1. Connetix - Magnetická stavebnice 102 kusů - KulKid nebo Connetix - Magnetická stavebnice Pastel 120 kusů - KulKid

  • Tyto sady jsou skvělou volbou pro začátečníky a ty, kteří chtějí vyzkoušet magnetické stavebnice Connetix poprvé.
  • Obsahuje dostatečný počet dílů pro vytvoření různých konstrukcí a experimentování s magnetickými vlastnostmi.
  • Jsou ideální pro jednoho nebo více dětí, kteří si rádi hrají s magnetickými stavebnicemi.  909-2_connetix-magneticka-stavebnice-102-kusu

2. Connetix - Magnetická stavebnice MEGA 212 kusů - KulKid nebo Connetix - Magnetická stavebnice MEGA 202 kusů pastelová sada - KulKid

  • Tyto sady jsou považovaný za nejlepší startovací sadu
  • Obsahují více dílů, což umožňuje stavět komplexnější a větší stavby
  • Jedná se o skvělou volbu pro hru se sourozenci/rodinou/kamarády nebo do mateřských školek a dětských koutků

906-1_212-pc-mega-pack-3-768x768

 

Pokud si nejste jisti, zda se vašemu dítěti bude hra s magnetickými dlaždicemi líbit, doporučila bych menší sady:  Connetix - Magnetická stavebnice Pastel 64 kusů - KulKid nebo Connetix - Magnetická stavebnice 60 kusů - KulKid  pro kombinaci menších staveb a různých typů hry. Pokud máte malého milovníka vozidel doporučuji Connetix - dopravní set - KulKid.

 

Rozšiřte svou sbírku:

Jakmile jste si vybrali první sadu, můžete dále rozšířit svou stavebnici pomocí doplňkových sad, jako jsou:

  • Rozhodněte se podle zájmů vašich dětí a vašich stavebních projektů. Kuličkové dráhy jsou skvělé pro ty, kteří mají rádi akční hry, zatímco dlaždice a geometrické tvary podporují kreativní konstrukce.

  • Můžete také kombinovat různé druhy doplňkových sad, abyste získali maximální variabilitu ve stavbě.

Magnetické stavebnice Connetix jsou nejen zábavné, ale také vzrušujícím způsobem, jak rozvíjet dovednosti a kreativitu. Bez ohledu na to, kterou sadu si vyberete jako první a jakými doplňky ji rozšíříte, budete mít zaručeně hodiny zábavy a učení!

2 položek celkem